Zakupy ze stylistką

Każda kobieta chciałaby choć raz oddać się w ręce doświadczonej stylistki, która pomogłaby w wypracowaniu idealnego stylu. Dzięki oddaniu się w ręce profesjonalnej stylistki szybko uświadomimy sobie, jakie są mankamenty i atuty naszej sylwetki, a także na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przy kompletowaniu stroju. Pomogę Wam nie tylko wybrać odpowiednie ubrania, ale dodatkowo podpowiem, jakich kosmetyków kolorowych powinniśmy używać do konkretnych strojów. W efekcie uzyskamy kompleksową usługą, dzięki której zapewnimy sobie satysfakcjonującą metamorfozę.

Zakupy ze stylistką to udane zakupy bez marnowania pieniędzy na nietrafione wybory. Zaczynamy od rozmowy przy kawie, aby rozeznać się w potrzebach i oczekiwaniach klienta. Podczas zakupów od razu skomponuję zestawy, tak byś mogła samodzielnie powtórzyć je w domu. Będziesz miała gotowe zestawy, które będą dawały kolejne możliwości łączenia. Wybieram tylko te rzeczy, które są dla Ciebie idealnie dobrane. Natomiast to Ty zdecydujesz czy je kupisz i kiedy.

Czas jaki poświęcimy na zakupy zależy od celu zakupów.
Cena: 120zł za godzinę ( minimum 2 godziny )

Bon podarunkowy - idealny pomysł na prezent

Każdą usługę możesz wykupić w formie bonu podarunkowego dla bliskiej Ci osoby. Istnieje możliwość wysyłki imiennego bonu w formie karty podarunkowej lub w wersji elektronicznej (format .PDF).

Twoje zadowolenie i uśmiech, są najważniejsze

Rzetelne i indywidualne podejście

Każdy klient to nowe, zupełnie inne wyzwanie. Do każdego podchodzę indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że Twój wizerunek jest w dobrych rękach.

Uczciwe usługi
i dyskrecja

Wspólnie szukamy zestawów, ale to Ty podejmujesz ostateczne decyzji. Dodatkowo gwarantuję pełną dyskrecje i poufność.

Jestem elastyczna i terminowa

Jestem doświadczoną stylistką, dlatego wszelkie decyzje podejmuje szybko i skutecznie. Twój czas jest w dobrych rękach.

Dostępność, dojazd do klienta

Moją misją jest dostarczanie kompleksowych usług, dlatego cały czas pozostajemy w kontakcie. Istnieje możliwość dojazdu.