Stylizacja całego wizerunku

Makijaż okolicznościowy Bydgoszcz

Stylizacja całego wizerunku obejmuje analizę kolorystyczną i analizę sylwetki. Dowiesz się jak fasonami ubrań i grą kolorów oraz dodatkami, maskować swoje wady i uwypuklić zalety sylwetki oraz odmłodzić swój wizerunek. Określę Twój typ kolorystyczny i dokonam analizy sylwetki. Zaproponuje Ci kompletne zestawy, wspólnie wybierzemy rzeczy, które świetnie pasują do Twojego charakteru, stylu życia i sylwetki, wzmocnię Twoją pewność siebie.

Zyskasz nowy, odmieniony wizerunek, który będzie efektem dobrze dobranego ubioru, oszczędności (gdyż stroje komponować będziesz mogła na wiele sposobów) oraz doskonałe samopoczucie i pewność siebie!

Podpowiem Ci jak: wyeksponować zalety figury, o których nawet nie wiesz, ukryć wystający brzuszek i fałdki, optycznie wydłużyć nogi i powiększyć biust, odzyskać talię osy w 2 minuty, dobrać biżuterię do kreacji i odwrotnie, bawić się dodatkami, wykorzystać jedną sukienkę na różne okazje.

Cena: 500zł

 

Bon podarunkowy - idealny pomysł na prezent

Każdą usługę możesz wykupić w formie bonu podarunkowego dla bliskiej Ci osoby. Istnieje możliwość wysyłki imiennego bonu w formie karty podarunkowej lub w wersji elektronicznej (format .PDF).

Twoje zadowolenie i uśmiech, są najważniejsze

Rzetelne i indywidualne podejście

Każdy klient to nowe, zupełnie inne wyzwanie. Do każdego podchodzę indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że Twój wizerunek jest w dobrych rękach.

Uczciwe usługi
i dyskrecja

Wspólnie szukamy zestawów, ale to Ty podejmujesz ostateczne decyzji. Dodatkowo gwarantuję pełną dyskrecje i poufność.

Jestem elastyczna i terminowa

Jestem doświadczoną stylistką, dlatego wszelkie decyzje podejmuje szybko i skutecznie. Twój czas jest w dobrych rękach.

Dostępność, dojazd do klienta

Moją misją jest dostarczanie kompleksowych usług, dlatego cały czas pozostajemy w kontakcie. Istnieje możliwość dojazdu.