O mnie

Osobista stylistka Bydgoszcz - Justyna OrłowskaCześć. Nazywam się Justyna Orłowska. Od zawsze moją pasją była stylizacja wizerunku. Przez lata dobierając garderobę, pomagając w zakupach osobom z bliższego czy dalszego otoczenia obserwowałam i uczyłam się jak z każdej kobiety można wydobyć jej piękno i indywidualność. Byłam i jestem zafascynowana mocą barw i technikami kamuflażu niedoskonałości sylwetki oraz tym, jak można kreować siebie.

Swoje kształcenie rozpoczęłam w Studiu stylizacji, wizażu i charakteryzacji pod okiem doświadczonej, z wieloletnią indywidualną praktyką, stylistki – wizażystki mgr Krystyny Ryski. Dzięki uczestnictwu w wielogodzinnych szkoleniach zdobyłam umiejętności z zakresu wykonywania profesjonalnego makijażu z elementami stylizacji. Czułam jednak potrzebę wszechstronnego kształcenia w zakresie wizażu i stylizacji wizerunku. Szukałam najlepszej szkoły. Odpowiedzią na moje poszukiwania stała się Beauty-Art – Szkoła Wizażu Beaty Małachowskiej.

Osobista stylistka Bydgoszcz - Justyna Orłowska

To dzięki tej szkole miałam okazję poszerzyć swoje umiejętności o najnowsze trendy w światowej kosmetyce kolorowej i stylizacji. Z wielkim sukcesem ukończyłam zajęcia praktyczne z zakresu m. in.: makijażu dziennego i wieczorowego, ślubnego, kobiety dojrzałej itd. Opanowałam m. in. takie techniki makijażu jak: flash, Dior, Chanel, makijaż Cliniq –Biznesowy, makijaż etniczny, makijaż sceniczny, makijaż beauty, technika Smoky Eyes. Uczestniczyłam w sesjach zdjęciowych do fotografii kolorowej i czarno-białej oraz lat 50. i 70. Z ogromną satysfakcją i zaangażowaniem oraz bardzo dobrym wynikiem ukończyłam zajęcia z zakresu analizy kolorystycznej typu urody (określając 4 jej typy), doboru kolorystyki garderoby, dodatków, biżuterii, fryzury i makijażu a typu urody, kreowania wizerunku pań i panów a także doboru stroju służbowego w biznesie, polityce czy negocjacjach.

Osobista stylistka Bydgoszcz - Justyna OrłowskaSpotykając się z różnymi osobami, zauważyłam, że potrzebują one prowadzenia nie tylko w zakresie doboru garderoby, makijażu, ale oczekują także kompleksowej odmiany.

Wiem, jak ważne jest to jak wyglądamy, jak kreujemy siebie. Świadoma tego, że możemy oddziaływać na siebie i innych proponuję kompleksowe usługi w zakresie stylizacji, w tym: analizę kolorystyczną, określenie typu sylwetki, dobór garderoby, przegląd szafy, pomoc w zakupach a także oferuję wykonanie profesjonalnego makijażu oraz stylizację paznokci. Gwarantuję, że osoba, z którą będę współpracowała nada swojemu wizerunkowi indywidualność i wyrazistość. A także, co najważniejsze – poczuje się piękna.

Zachęcam i zapraszam do współpracy,
Justyna Orłowska – Twoja indywidualna stylistka

Bon podarunkowy - idealny pomysł na prezent

Każdą usługę możesz wykupić w formie bonu podarunkowego dla bliskiej Ci osoby. Istnieje możliwość wysyłki imiennego bonu w formie karty podarunkowej lub w wersji elektronicznej (format .PDF).

Twoje zadowolenie i uśmiech, są najważniejsze

Rzetelne i indywidualne podejście

Każdy klient to nowe, zupełnie inne wyzwanie. Do każdego podchodzę indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że Twój wizerunek jest w dobrych rękach.

Uczciwe usługi
i dyskrecja

Wspólnie szukamy zestawów, ale to Ty podejmujesz ostateczne decyzji. Dodatkowo gwarantuję pełną dyskrecje i poufność.

Jestem elastyczna i terminowa

Jestem doświadczoną stylistką, dlatego wszelkie decyzje podejmuje szybko i skutecznie. Twój czas jest w dobrych rękach.

Dostępność, dojazd do klienta

Moją misją jest dostarczanie kompleksowych usług, dlatego cały czas pozostajemy w kontakcie. Istnieje możliwość dojazdu.