Makijaż okolicznościowy

W życiu każdej kobiety są momenty kiedy chcemy czuć się wyjątkowo: ważna impreza, ślub koleżanki, randka z ukochanym. Każda z nich jest dobra, by olśnić wszystkich swoim nieskazitelnym, idealnie dobranym do typu urody, okoliczności profesjonalnym makijażem.

  • Makijaż dzienny – subtelny i delikatny , nadaje cerze świeży i wypoczęty wygląd. Wspaniale podkreśli naturalne piękno.
  • Makijaż wieczorowy – wykonany na bazie, dzięki której cera pozostaje aksamitna przez całą noc.
  • Makijaż ślubny – jest makijażem, który ma podkreślić urodę panny młodej. Nie musi być delikatny i pastelowy, gdyż ma być dostosowany do charakteru i osobowości panny młodej. Jest wyjątkowo trwały, wykonany na kosmetykach odpornych na  ścieranie oraz łzy.
  • Makijaż studniówkowy, sylwestrowy – odważny, ekstrawagancki, urozmaicony brokatem bądź sztucznymi rzęsami.
  • Makijaż do sesji fotograficznej – powinien być bardziej wyrazisty i kryjący niż zazwyczaj, aby był widoczny na zdjęciach.

W doborze kosmetyków kieruje się ich trwałością i jakością. Dlatego pracuję na profesjonalnych kosmetykach, takich firm jak: MAC, Estee Lauder, Mary Kay, Bobi Brown, Artdeco, Isa Dora, Max Factor, Sephora, Smashbox i Too faced.

Cena od 120zł – 170zł

Bon podarunkowy - idealny pomysł na prezent

Każdą usługę możesz wykupić w formie bonu podarunkowego dla bliskiej Ci osoby. Istnieje możliwość wysyłki imiennego bonu w formie karty podarunkowej lub w wersji elektronicznej (format .PDF).

Twoje zadowolenie i uśmiech, są najważniejsze

Rzetelne i indywidualne podejście

Każdy klient to nowe, zupełnie inne wyzwanie. Do każdego podchodzę indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że Twój wizerunek jest w dobrych rękach.

Uczciwe usługi
i dyskrecja

Wspólnie szukamy zestawów, ale to Ty podejmujesz ostateczne decyzji. Dodatkowo gwarantuję pełną dyskrecje i poufność.

Jestem elastyczna i terminowa

Jestem doświadczoną stylistką, dlatego wszelkie decyzje podejmuje szybko i skutecznie. Twój czas jest w dobrych rękach.

Dostępność, dojazd do klienta

Moją misją jest dostarczanie kompleksowych usług, dlatego cały czas pozostajemy w kontakcie. Istnieje możliwość dojazdu.