Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna pozwala na określenie palety kolorystycznej harmonizującej z urodą. To określenie optymalnej kolorystyki włosów, typu i kolorystyki makijażu, kolorystyki ubrań – barw, sposobu ich zestawiania, najlepszych wzorów i typów materiałów.

Dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

  • Twoje kolory stawiają Ciebie na pierwszym miejscu a nie kolor Twojej kreacji
  • Twoje kolory robią z Ciebie gwiazdę zamiast szarej myszki
  • Twoje kolory zniwelują przebarwienia, zmęczenie i zmarszczki, a złe – je stworzą. Taką moc ma kolor. Także czerń zrobi Ci krzywdę, a ile nie jest Twoim kolorem. Czerń pochłania światło, więc – zmarszczki, rysy, plamy (cienie, blizny, trądzik) zostają podkreślone.
  • W swoich kolorach wyglądasz naturalnie pięknie. Twoje kolory w naturalny sposób podkreślają urodę. Decydując się na kolory spoza palety, koniecznie trzeba zadbać o perfekcyjny makijaż i stylizację.
  • Kolory, które harmonizują z Tobą, doskonale łączą się ze sobą. Jeśli w szafie masz kolorystyczny miszmasz i zestawianie kolorystyczne ubrań jest dla Ciebie trudnością – analiza kolorystyczna może okazać się wybawieniem. Twoje kolory mają podobne atrybuty kolorystyczne, dlatego można w nieograniczony sposób je ze sobą łączyć – a w tych zestawieniach zawsze jest Ci pięknie.

 

Osobista stylistka Bydgoszcz - Justyna OrłowskaAnaliza kolorystyczna jest jedną z metod wspomagających tworzenie wizerunku danej osoby. Dzięki niej możliwe jest odnalezienie i określenie gamy kolorów odpowiednich do wyglądu konkretnej osoby. Analiza kolorystyczna zawęża wybór do konkretnych barw i wskazuje korzystne ich połączenia. Uproszcza ona życie pod wieloma względami. Gdy ubieramy się w “swoje” kolory, wyglądamy bardziej świeżo i młodo a także wzbudzamy sympatię i zaufanie. Dobrze dobrany kolor podkreśla kolor oczu i ust. Działa jak lifting i najlepszy korektor na cienie pod oczami. Z kolei źle dobrany sprawi, że skóra będzie wyglądała na zmęczoną, oczy stracą swój blask a na twarzy widoczna będzie każda zmarszczka. Kolejnym istotnym argumentem przemawiającym za noszeniem “swoich” kolorów jest to, iż wszystkie rzeczy w ramach jednej grupy kolorystycznej pasują do siebie nawzajem. Kostiumy, sukienki, spódnice, bluzki, koszule, dodatki i inne akcesoria w ramach jednego typu kolorystycznego mogą być dowolnie ze sobą zestawiane, a ich kolorystyka harmonizuje zawsze ze sobą. Jest to olbrzymia oszczędność czasu i środków finansowych przy nowych zakupach.

Po zakończonej analizie dostajesz karnet kolorów odpowiednich do twojej pory roku ze szczegółowym opisem.
Koszt usługi: 350zł

Bon podarunkowy - idealny pomysł na prezent

Każdą usługę możesz wykupić w formie bonu podarunkowego dla bliskiej Ci osoby. Istnieje możliwość wysyłki imiennego bonu w formie karty podarunkowej lub w wersji elektronicznej (format .PDF).

Twoje zadowolenie i uśmiech, są najważniejsze

Rzetelne i indywidualne podejście

Każdy klient to nowe, zupełnie inne wyzwanie. Do każdego podchodzę indywidualnie, dzięki czemu masz pewność, że Twój wizerunek jest w dobrych rękach.

Uczciwe usługi
i dyskrecja

Wspólnie szukamy zestawów, ale to Ty podejmujesz ostateczne decyzji. Dodatkowo gwarantuję pełną dyskrecje i poufność.

Jestem elastyczna i terminowa

Jestem doświadczoną stylistką, dlatego wszelkie decyzje podejmuje szybko i skutecznie. Twój czas jest w dobrych rękach.

Dostępność, dojazd do klienta

Moją misją jest dostarczanie kompleksowych usług, dlatego cały czas pozostajemy w kontakcie. Istnieje możliwość dojazdu.